feature

Biznesa lapa

Katrs mājas lapa ko veidojam, ir paredzēta, lai palielinātu apmeklētāju skaitu un tos pārliecīnātu kļūt par Jūsu klientiem. Šīs mājas lapas ir paredzētas ar īpašu mērķi – atbalstīt uzņēmuma mārketinga mērķus un maksimāli palielināt sava zīmola ietekmi. Lapā pievienotie satura pārvaldības instrumenti un blogošanas iespējas ļauj optimizēt mājas lapu mūsdienu meklētājprogrammu augstajām prasībām, kā arī integrēt e-pasta mārketingu, un mājas lapu savienot ar sociālajiem tīkliem.

  • Neierobežots sadaļu skaits
  • 3 un vairāk valodas
  • Foto un Video galerija
  • SEO optimizācija
  • Sociālo tīklu integrācija
  • E-pasta kontu izveidošana

Jūsu ieguvumi

secure

Neierobežots sadaļu skaits

Izvietojiet informāciju par sevi vai savu uzņēmumu, tā vēsturi, akcijām, jaunumiem un daudz ko citu.

secure

3 un vairāk valodas

Popularizējiet savu lapu dažādu valodu auditorijām pēc jūsu izvēles. Jo dažādāku auditoriju sasniegsiet, jo lielākus panākumus gūsiet!

secure

Foto un video galerija

Mājas lapā varēsiet izvietot gan attēlus, gan video, kas ir vislabākais veids kā potenciālajiem klientiem parādīt savus paveiktos darbus.

secure

Sociālo tīklu integrācija

Mājas lapā būs iespēja gan dalīties ar izvietoto informāciju sociālajos tīklos, gan izvietot savu sociālo tīklu laika joslas.

secure

SEO optimizācija

Optimizēsim Jūsu mājas lapu, un Jūs apmācīsim kā nākotnē rīkoties, lai ierindotu Jūsu mājas lapu augstākos meklētājprogrammu meklēšanas rezultātos

secure

Apmeklētāju statistika

Varēsiet apskatīt un analizēt savas mājas lapas apmeklējumu, populārākās lapas un apmeklētāju rīcību apmeklējot Jūsu lapu.

secure

E-pasta kontu izveide

Izveidosim Jūsu uzņēmumam nepieciešamās e-pasta adreses un nepieciešamības gadījumā to pāradresācijas vai pārcelšanas.

secure

Apmācība un tehniskais atbalsts

Pēc interneta veikala izveides mēs noteikti Jūs apmācīsim kā pareizi un efektīvi to pārvaldīt un vienmēr atbildēsim uz interesējošiem jautājumiem.